טיפול אישי במבוגרים ובני נוער
 • הטיפול הדינאמי
  טיפול זה מבוסס על יצירת קשר מעמיק בין המטפל למטופל, המאפשר ללמוד על העולם הרגשי של המטופל, דפוסי ההתנהגות שלו ותפיסת העולם שלו. למידה זו מאפשרת לעצב מחדש את הבחירות שלנו בחיים: בזוגיות, במקצוע, ביחסים עם אנשים. חשיפה מעמיקה של עמדתו של המטופל כלפי העולם, מאפשרת לעשות שינוי ממשי, בתפקוד ובהתנהגויות - ממצב בו הדברים קורים לנו שוב ושוב כמעט ללא שליטה, למצב של לקיחת אחריות על החיים, בחירת הדרך בה אנחנו הולכים, ומאבק חסר פשרות ליצור את החיים שלנו מוצלחים ומספקים. הטיפול יאפשר לנו להפרד מעמדה של 'אני מסכן, עשו לי, אין לי אפשרויות' לעבר עמדה של 'אני בוחר, אני מסוגל, אני אחראי, אני יודע איך אני רוצה לחיות את החיים שלי'.
  מטרת הטיפול הדינאמי היא לחשוף את הסיפור הפנימי שלי על עצמי, ולגלות שאפשר ליצור סיפור אחר במקומו, ביחסים עם הורי, בני זוגי, עמיתים לעבודה, חברים והילדים שלי.
 • התערבות במשבר
  זהו טיפול קצר טווח, המתאים למטופלים אשר חווים משבר נפשי שהוא על פי רוב תגובה לארוע חיים דרמטי, כמו פרידה מקשר, מוות של אדם קרוב, אובדן מקום עבודה וכדומה.
 • טיפול זוגי
  זהו טיפול שמטרתו לסייע לזוגות להתמודד עם בעיות של תקשורת ביחסים, התפוגגות הזוגיות כמרכיב משמעותי בחיים ויצירת ערבות הדדית במטרה לחזק ולעיתים גם להציל את הזוגיות.
 •  
 • אבחון פסיכולוגי
  באמצעות מבחנים:
  מערכת מבחני אישיות ואינטלגנציה, המוסמכים להעבירה פסיכולוגים בלבד, ומטרתה לסייע באבחון בעיות נפשיות, ליקויי למידה ומוגבלויות שכליות, על מנת לסייע בקביעת תכנית טיפול ושיקום והכרה מטעם המדינה בנכות.
  באמצעות ראיון:
  מטרת הראיון הינה לייעץ לפונים לגבי אופי הטיפול המתאים ופניה לגורמים מקצועיים נוספים במקביל לטיפול הפסיכולוגי, כמו רופא, דיאטנית וכד'.
  מתן חוות דעת:
  לבתי משפט, בנושא כשירות נפשית, למסגרת הצבאית בנושא כשירות לשירות צבאי.

מאת: עמי ברונסקי

על חשיבה חיובית - מתכנית הרדיו 'מבט מעמיק'

 https://www.youtube.com/watch?v=fgBRwz32R8s 

לקביעת פגישה 5470742 - 054 | ניתן לפנות גם באמצעות האתר